PIEROGARNIA JAWORZNO

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 1075 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pierogarnia Jaworzno. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

21 cze 2026 o 16:18 jedzenie tragiczne. dla zobrazowanie frytki do zestawu za które trzeba dopłacić były tak wysuszone ze nie było możliwości wbicia w nie normalnego metalowego widelca... dewolaj suchy jak wiór z małym kawałeczki sera. naleśniki zjadliwe bez rewelacji...
14 cze 2026 o 14:15 Było bardzo smaczne. bardzo dobrze zapakowane ciepłe jedzenie.
9 cze 2026 o 10:12 Wszystko bardzo dobre. Zupy i schabowy w płatkach sztos. Kiedyś pomyliłam bo są 2 pierogarnie i tamta tragedia. Trzymajcie jakość to będziemy zamawiać częściej
31 maj 2026 o 16:01 Smaczne i o czasie.
29 maj 2026 o 17:29 Jedzenie jak zawsze smaczne ale przez czas dostawy który w aplikacji określony był na max 45 min., a wyniósł 1:45h to niektóre elementy dania były rozmoknięte i mało zjadliwe. Polecam ale tylko z odbiorem własnym, dowóz do porażka.
14 maj 2026 o 18:12 Uszka w barszczu samo ciasto, devolay suchy i zamiast opiekanych ziemniaków które zamawiałem, dostałem wyleżane suche frytki.